Коли ви приїжджаєте на природу відпочити, будь ласка, дотримуйтеся порад нижче. Вони допоможуть вам зробити ваш відпочинок комфортним і безпечним, і подарують вам незабутні враження.
Порада новачку-мандрівнику
Порада новачку-мандрівнику

В першу чергу, якщо є якийсь привабливий варіант подорожі - задумайтеся. Не «чому ні?» а "чому б і ні?" У таких випадках потрібно завжди говорити «так» новим враженням і слухати внутрішній голос. Він зазвичай в передчутті піднімає вас, мотивує, запалює вогник всередині і починає заповнювати голову різними красивими картинками. В результаті, ви не пошкодуєте про свій вибір.

Забудьте про гаджети, інтернеті, зв'язку
Забудьте про гаджети, інтернеті, зв'язку

Ці речі дуже відволікають вашу увагу, і, відповідно - не дають максимально відчути всю атмосферу активного відпочинку. Звичайно, lounge може допомогти розслабитися, але звуки природи роблять це куди краще)

Відпочивайте
Відпочивайте

Ви ж заради цього приїхали? Тоді, якщо є вільна хвилинка - діставайте каремат, книжечку (якщо є) або музичку, може є можливість заварити каву з цукеркою (запитайте у інструктора! Можливо, він підтримає вашу ідею) і розслабтися. Ці моменти вам ніхто ніколи не поверне. Тому, подумайте чогось би Вам хотілося в даний момент і зробіть це!

Фотографуйте
Фотографуйте

Навіть якщо ви вже звикли до даної місцевості і все "горбики" і "пимптики" вам на одне лице, зробіть пару фотографій. Коли ви повернетеся додому, ці фото стануть для вас "коридором" в той світ свободи і пригод. Тільки по приїзду додому, коли ви переглядатимете фотографії, ви здивуєтеся наскільки ж красива природа. Пам'ятайте, кращі емоції народжуються на контрасті)

Спілкуйтеся
Спілкуйтеся

Комунікація дуже важлива в житті людини, особливо коли вона знаходиться в групі незнайомих людей певний час. Саме тоді розкривається вся суть і краса людської душі. Ви можете подивитися на людину і подумати що у Вас з ним немає нічого спільного, але познайомившись ближче, дізнаєтеся наскільки ця людина розуміє вас в тих чи інших питаннях. Тут немає місця фальші або нещирості.

Пробуйте нове для себе
Пробуйте нове для себе

Під час виїзду ми влаштовуємо для вас максимально цікаві і різноманітні активності. Спробуйте все, не бійтеся робити нове і невідоме, як знати що це вам сподобається, якщо не спробувати?;)

У поході обов'язково спробуйте місцеву кухню. А інструктор підкаже вам, що цікавого на вас чекає на маршруті: може це буде власноруч виловлена форель під Говерлою? або чорниця на Боржавському хребті? а як вам бринза і свіженьке молоко з гірського коша?