Віталій Халімончук
Віталій Халімончук
Посада:
Засновник і керівник клубу активного відпочинку і подорожей "Актур"
Спеціалізація:
Альп. сходження, походи, сплави, скелелазні виїзди, спелео
Регіони:
Україна, Непал, Грузія, Туреччина, Іран, Словаччина, Ісландія, Норвегія, Таджикистан, Марокко, Фінляндія
Життєве кредо:
Відкривай себе заново!
Досвід походів:
11 років
Гід-інструктор:
10 років
Досягнення:
Гірський похід 3-ї категорії складності; 1-й розряд з гірського туризму; керівник сходжень на Айленд-Пік (6165 м), Казбек (5033м), Демавенд (5671м), Арарат (5137м), Монблан (4810м)
 
Віталій Халімончук

Про гори я мріяв давно, але потрапити в справжній похід вийшло лише в студентські роки. І я відразу ж зрозумів - ось вона, моя любов на все життя! Після свого першого походу я з усією пристрастю і завзяттям кинувся в гори - записався в школу інструкторів, став займатися, ходив в один похід за іншим. Згодом, вже реалізував себе як інструктор і почав ходити в великі гори й серйозні походи. Так непомітно у мене зібралася група друзів і товаришів, для яких я організовував походи та різні подорожі. Мені це дуже подобалося. І якось в один момент народилася ідея - а чому б не зробити своє хобі і пристрасть справою життя?

 
Віталій Халімончук

Кожна поїздка для мене - це завжди пригода. Не буває якихось "не важливих", "другорядних" подорожей. Щоразу ти проживаєш все заново, від початку й до кінця, і цей раз буде іншим. Можна відкривати нові місця, нових людей і друзів, а також завжди можна відкривати нового себе. То ж подорож для мене - це маленьке життя, яке можна переживати знову і знову, кожного разу відкриваючи світ і себе в ньому заново.

 
Віталій Халімончук

Для мене найважливіше, коли після проведеного туру, людина починає горіти своїм новим захопленням. Пріоритет і головна нагорода для мене - той самий блиск в очах. Також я дуже ґрунтовно ставлюся до процесу підготовки й організації. Безпека, зручність і продуманість маршруту однаково важливі як для серйозного походу по Кавказу, так і для виїзду на вихідних в Карпати. Адже ми відпочиваємо, а отже наш відпочинок зобов'язаний бути комфортним. Загалом, якщо ви жадаєте нових вражень - спробуйте, я гарантую, що вам сподобається! Людина, закохана у свою роботу, існує - це я!