Пигурский Александр
Пигурский Александр
Должность:
Гид-инструктор
Специализация:
Cкалолазные выезды, походы, спелео
Регионы:
Украина, Словакия, Грузия
Жизненное кредо:
Вершини створені для того, щоб їх підкорювати, а світанки - щоб їх зустрічати
Опыт походов:
9 лет
Гид-инструктор:
7 лет
Достижения:
Пішохідний похід 1 к.с, гірські походи 1 та 2 к.с. по Карпатах та похід 3к.с по Кавказу (Сванетія); керівництво пішохідними та гірськими н.к походами та 1.к.с. (Карпати). Розряд КМСУ по спортивному туризму, посвідчення судді 2 категорії з пішохідного спортивного туризму.
 
Пигурский Александр

Ще у ранньому дитинстві часті виїзди з сім'єю у Карпати привили любов до природи. У 6-му класі познайомився з спортивним туризмом, а пізніше, пішовши у перший похід, з пішохідним. Ці роки, мабуть, й направили мене у ,,туристичне'' русло. Активні тренування шкілької команди, перші перемоги на змаганнях затягнути у цей спорт на багато-багато років, мабуть на все життя. Сходили у пішохідну одиничку, натерли перші кроваві мозолі як черевиками, так і Єрмаком на спині та плечах. Але це не відбило жаги займатись й дальше. Поступивши у КПІ в 2010 році, познайомився з турклубом ,,Глобус''. Попав у вже сформовану команду ,,Сагарматха'', з якою брав участь у перших дорослих змаганнях. Також почав сам організовувати міні-походи з друзями, щоб показати всю красу гір, щоб показати всю легкість та свіжість карпатського повітря... Сподобалось, вирішили ходити довше і складніше. Повів пішохідні походи свій гурток, у якому займався у дитинстві, який вперше дав скуштувати туристичної каші. Паралельно дальше займався у ТКГ, у 2015 році на Чемпіонаті України виконали розряди КМСУ. Сходив у декілька зимови походів. Скали, гори, змагання - ось моя справжня пристрасть!

 
Пигурский Александр

Це щось більше чим хоббі, це стиль життя. Це нові знайомства, емоції, відкриття себе самому собі. У горах знаходиш те нескінченне джерело натхнення, спокою. Похід - це злагоджена робота всієї команди, це один механізм, у якому від роботи кожного залежить безпека та успіх всієї групи.

 
Пигурский Александр

Безпечно пройдений запланований маршрут - ось головна мета будь-якого походу, незалежно від району, категорії та сезону. Також похід має бути комфортним, оскільки це також частина безпеки. ,,В конце жизненного пути ты не вспомнишь о времени, что потратил, работая в офисе или подстригая свой газон. Лезь на эту чертову гору.''