Пігурський Олександр
Пігурський Олександр
Посада:
Гід-інструктор
Спеціалізація:
Скелелазні виїзди, походи, спелео
Регіони:
Україна, Словаччина, Грузія
Життєве кредо:
Вершини створені для того, щоб їх підкорювати, а світанки - щоб їх зустрічати
Досвід походів:
9 років
Гід-інструктор:
7 років
Досягнення:
Пішохідний похід 1 к.с, гірські походи 1 та 2 к.с. по Карпатах та похід 3к.с по Кавказу (Сванетія); керівництво пішохідними та гірськими н.к. походами та 1.к.с. (Карпати). Розряд КМСУ зі спортивного туризму, посвідчення судді 2 категорії з пішохідного спортивного туризму.
 
Пігурський Олександр

Ще у ранньому дитинстві часті виїзди з сім'єю у Карпати прищепили любов до природи. У 6-му класі познайомився зі спортивним туризмом, а пізніше, пішовши у перший похід, з пішохідним. Ці роки, мабуть, й направили мене у "туристичне'' річище. Активні тренування шкільної команди, перші перемоги на змаганнях затягнули у цей спорт на багато-багато років, мабуть, на все життя. Сходили у пішохідну одиничку, натерли перші кроваві мозолі як черевиками, так і Єрмаком на спині та плечах. Але це не відбило жаги займатись і далі. Вступивши до КПІ у 2010 році, познайомився з турклубом "Глобус''. Потрапив у вже сформовану команду "Сагарматха'', з якою брав участь у перших дорослих змаганнях. Також почав сам організовувати мініпоходи з друзями, щоб показати всю красу гір, щоб показати всю легкість та свіжість карпатського повітря... Сподобалось, вирішили ходити довше і складніше. Повів у пішохідні походи свій гурток, в якому займався у дитинстві, який вперше дав скуштувати туристичної каші. Паралельно далі займався у ТКГ, у 2015 році на Чемпіонаті України виконали розряди КМСУ. Сходив у декілька зимових походів. Скелі, гори, змагання - ось моя справжня пристрасть!

 
Пігурський Олександр

Це щось більше ніж хобі, це стиль життя. Це нові знайомства, емоції, відкриття себе самому собі. У горах знаходиш те нескінченне джерело натхнення, спокою. Похід - це злагоджена робота всієї команди, це один механізм, у якому від роботи кожного залежить безпека та успіх всієї групи.

 
Пігурський Олександр

Безпечно пройдений запланований маршрут - ось головна мета будь-якого походу, незалежно від району, категорії та сезону. Також похід має бути комфортним, оскільки це також частина безпеки. "В кінці життєвого шляху ти не згадаєш про час, що витратив, працюючи в офісі або підстригаючи свій газон. Лізь на цю чортову гору."