Вова Сидорук
Вова Сидорук
Должность:
Инструктор скалолазных выездов, гид-инструктор
Специализация:
Сплавы, скалолазные выезды
Регионы:
Украина
Жизненное кредо:
Время не любит, когда его тратят впустую
Опыт походов:
9 лет
Гид-инструктор:
6 лет
Достижения:
Пеший поход 3 категории сложности, 1 разряд по пешеходному туризму, вершины Рысы (2503) и Молдавяна (2544), Негой (2535) рафтинг на р. Черный Черемош, участник мультигонок "Горгани рейс", "Київський листопад", "Доброволец
 
Вова Сидорук

В перший свій похід пішов в 9 класі. Після цього почав "пробувати" туризм в різних його проявах: велопоїздки, сплави по річках, походи, змагання з пішохідного туризму і спортивного орієнтування, пригодницькі перегони. В якийсь момент зрозумів що вже не уявляю себе без туризму.

 
Вова Сидорук

В університеті вперше спробував себе в ролі інструктора, спочатку в мотузковому парку, згодом на сплавах по річках. На 4 курсі вперше поїхав інструктором з АКТУРом на скелелазний виїзд в Буки. Це був незабутньо проведений час на скелях, спілкування з цікавими людьми і піснями біля багаття. Згодом почав їздити на сплави і походи. Так я отримав можливість займатися справою яку люблю.

 
Вова Сидорук

Наша команда складається з людей які дійсно люблять свою роботу, тому кожна мандрівка з нами подарує вам яскраві враження та незабутні емоції.