Вова Сидорук
Вова Сидорук
Посада:
Інструктор скелелазних виїздів, гід-інструктор
Спеціалізація:
Сплави, скелелазні виїзди
Регіони:
Україна
Життєве кредо:
Час не любить, коли його витрачають даремно
Досвід походів:
9 років
Гід-інструктор:
6 років
Досягнення:
Піший похід 3 категорії складності, 1 розряд з пішохідного туризму, вершини Риси (2503) і Молдавяна (2544), Негой (2535) рафтинг на р. Чорний Черемош, учасник мультигонок "Горгани рейс", "Київський листопад", "Доброволець"
 
Вова Сидорук

В перший свій похід пішов в 9 класі. Після цього почав "пробувати" туризм в різних його проявах: велопоїздки, сплави по річках, походи, змагання з пішохідного туризму і спортивного орієнтування, пригодницькі перегони. В якийсь момент зрозумів, що вже не уявляю себе без туризму.

 
Вова Сидорук

В університеті вперше спробував себе в ролі інструктора, спочатку в мотузковому парку, згодом на сплавах по річках. На 4 курсі вперше поїхав інструктором з АКТУРом на скелелазний виїзд в Буки. Це був незабутньо проведений час на скелях, спілкування з цікавими людьми і піснями біля багаття. Згодом почав їздити на сплави і походи. Так я отримав можливість займатися справою, яку люблю.

 
Вова Сидорук

Наша команда складається з людей, які дійсно люблять свою роботу, тому кожна мандрівка з нами подарує вам яскраві враження та незабутні емоції.