Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)
Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)

Непал. Трек до базового табору Евересту (18 днів)

Регіон тура

Локація: Гімалаї, Непал

Складність тура

Складність: 8/10

Тривалість тура

Тривалість: 18 днів

Вартість тура

Вартість: 1390 USD

Оберіть дати туру
Необхідна віза! Віза в Непал оформлюється протягом 5 хвилин прямо в аеропорту. 15 днів - 30 $, 30 днів - 50 $, 90 днів - 125 $. З документів потрібно мати дійсний закордонний паспорт.
Місце старту:
м. Катманду 12:00
Місце фінішу:
м. Катманду 12:00
Маршрут (150 км):
Катманду - Лукла - Пхакдінг - Намче Базар - Кумджунг - Доле - Мачхермо - озеро Гокіо - вершина Гокіо-Рі - Драгнак - перевал Чо-Ла - Дзонгла - Лобуче - Горакшеп - вершина Кала-Паттар (5 645м) - базовий табір Евереста - Феріче - Тянгбоче - Намче Базар - Лукла - Катманду
У нашій подорожі Вас чекає:
 • Комфортний трекінг. Ми подорожуємо з невеликим особистим рюкзаком, всю основну вагу несуть портери. Ночівлі - в лоджах і гестхаусах
 • Базовий табір Евересту - саме тут починають свій шлях альпіністи. Ми відчуємо справжню атмосферу гір
 • В долині льодовиків нам відкриються чотири приголомшливі восьмитисячники - Еверест, Макалу, Лхоцзе, Чо-Ойю
 • Сходження на вершину Кала-Паттар (5 645м), яка знаходиться на одному з відрогів гори Пуморі. З неї, без сумніву, відкриваються найкращі краєвиди на Еверест і долину льодовика Кхумбу
 • Сходження на вершину Гокіо-Рі, що потішить нас гімалайськими пейзажами навколо
 • Поглянемо на найпрекраснішу "доньку" Евересту - Пуморі (7 161м) і Ама-Даблан (6 814м)
 • Високогірні непальські озера Гокіо (4 650 - 4 980м)
 • Запаморочливі панорамні види, чудові світанки і заходи сонця будуть супроводжувати нас впродовж усього шляху
 • Казковий переліт над Гімалаями Катманду-Лукла-Катманду відкриє нам гори з абсолютно іншого боку
 • Незрівнянна атмосфера непальської культури

і звичайно ж, гарний настрій і відмінна компанія!

Хто може взяти участь?
Обов'язковий досвід участі в тривалих походах і початкова фізична підготовка. Потрібно мати висотний досвід або досвід походу в горах вище 3000 м. Ви повинні розуміти, що цей похід не з легких. Але, якщо ви маєте велике бажання і гора вас вабить і не дає спокою, ми допоможемо вам у підготовці

Непал

Сагарматха, Еверест, Джомолунгма - без сумнівів є найбажанішою метою для кожного любителя гір. Вона вабить всіх туристів не тільки статусом, а й красою, легендами та силою. До Сагарматхи щорічно йдуть сотні тисяч людей, щоб відчути і спробувати смак справжньої гірської пригоди.

Ми пропонуємо вам пройти трекінг до базового табору Евересту цікавим маршрутом. Дорогою ми відвідаємо красиві високогірні озера Гокіо, і зійдемо на вершину Кала-Паттар (5 645м) - що можна порівняти за висотою з Ельбрусом.

Водночас, на нас очікує комфортна подорож. Ночівлі у нас в лоджах і гестхаусах, на зручних ліжках. Під час треку ми несемо з собою тільки найнеобхідніші речі - весь вантаж за нас транспортують портери. Це дає нам можливість насолоджуватися краєвидами, не відволікаючись на важкий рюкзак.

Для проходження маршруту потрібна базова фізична підготовка, бажаний висотний досвід. Більш детальну інформацію про підготовку, ви можете отримати, поставивши запитання нашому гіду

У вартість туру входить:
 • Проживання в лоджах на маршруті + в Катманду на старті та фініші треку
 • Всі наземні трансфери по маршруту
 • Авіапереліт Катманду-Лукла-Катманду (близько 360 $)
 • Послуги портерів на всю трекінгову частина туру (12 кг ваги)
 • Всі необхідні дозволи та перміти
 • Зустріч в аеропорту
 • Послуги українського гіда
 • Послуги непальського гіда-провідника
 • Консультації з підготовки до треку
 • Допомога з придбанням авіаквитків
 • Групова аптечка
У вартість туру не входить:
 • Авіапереліт в Непал (400-600 $)
 • Обов'язкова медична страховка і від НВ, в яку входить вертолітна евакуація
 • Непальська віза (50 $)
 • Харчування (15-30 $ на день), близько 400 $ за весь час туру
 • Чайові місцевому гідові та портерам (близько 20-30 дол)
 • Всі витрати, які не вказані в програмі (форс-мажор, евакуація)
 • День 1. Переліт в Катманду

  Починається наша подорож з самого серця світового гірського туризму - міста Катманду. Наш інструктор буде чекати всю групу в аеропорті, після чого ми поїдемо в готель. Після заселення і невеликого відпочинку, ми підемо оглянути місто, купити забраклих речей. Увечері розвідаємо місцеву кухню, познайомимося і гарно проведемо час разом. Адже завтра ми починаємо наш трек.

 • День 2.Катманду - Лукла - Пхакдінг - Монджо (2800 м)

  Ранній підйом і ми мчимо в аеропорт Катманду, щоб полетіти в Луклу, звідки і почнеться наш трек. Цей переліт - окрема пригода! Сам аеропорт нагадує базар, де купа людей шукають інформацію про літаки, проходять реєстрацію, розбираються з багажем і т.д. Трапляється іноді, що рейси затримують на кілька годин, а то й днів, оскільки погода тут дуже вибаглива. По прильоту, на нас чекає невеликий перехід, після якого станемо на ночівлю. Починаємо акліматизуватися.

 • День 3. Перехід в Намче Базар (3 440м)

  Однією із запорук гарного сходження є правильна акліматизація. Сьогодні ми трохи пройдемо глибокою ущелиною, порослою густим хвойним лісом, до початку національного парку Сагарматха. Нам відкриється краєвид на перший шеститисячник - гору Тамсерку 6 608 м. Після невеликих спусків і підйомів, ми підемо до місцевого районного центру Намче Базару. Ми проведемо тут 2 ночі.

 • День 4. Акліматизаційний вихід в село Кумджунг (3 780м), скальп єті

  Щоб пройти трек максимально комфортно і просто, нам потрібно залишитися сьогодні на ночівлю в Намче Базарі. Радіально сходимо до села Кумджунг, де знаходиться музей альпіністів і головна визначна пам'ятка - скальп снігової людини. Піднімаючись до села, нам відкриватимуться все біль чудові пейзажі з видами на довколишні вершини, адже кращі вьюпойнти знаходяться в недоступних звичайним людям місцях. І вже сьогодні ми побачимо його величність Еверест і гору Лхоцзе. Звичайно ж, навіть тут є готелі класу люкс - виходиш з номера на особисту терасу і зустрічаєш день поглядом на його могутність Еверест. Хоча, як на мене, з намету краєвид кращий ;-) Цілий день ми будемо насолоджуватися прогулянкою, культурою і атмосферою села. Це дозволить нам завтра з легкістю піднятися вище.

 • День 5. Перехід Намче Базар – Доле (4000м)

  Сьогодні ми піднімемося на висоту понад 4000 м. Наша стежка проходить повз таких гігантів як вершини Тамсерку (6 608), Нупцзе (7 861м) і Ама Даблан (6 814м). Вони не залишать вас байдужими, кожна з вершин Гімалаїв по-своєму красива. Дорогою нам будуть зустрічатися яки, що переносять на собі величезні вантажі. Ближче до вечора дійдемо до села Доле, де і залишимося на ночівлю. Але це ще не все на сьогодні. Ми пройдемо трохи вгору, щоб наш організм пристосувався до нових умов і ми всі добре себе почували далі. Повільно, але впевнено ми набираємо висоту.

 • День 6. Перехід в Мачхермо (4 470м), лекція про гірську хворобу

  Продовжуємо наш шлях. Сьогодні ми не будемо довго йти, важливо гарненько відпочити, тому вже до 4-ї вечора зупинимося на ночівлю в лоджі. У другій половині дня прогуляємося околицями, трохи наберемо висоту і прослухаємо лекцію про гірську хворобу. Ця інформація не тільки цікава, але й корисна, адже важливо розуміти, що з тобою відбувається на висоті. Ну і насолоджуємося моментом тут і зараз, адже таку красу ні на що не проміняєш.

 • День 7. Нижні озера Гокіо (4 800м)

  Окрім красивих гір, Непал тішить своїх відвідувачів ще й чудовими озерами. Сьогодні ми відвідаємо 3 озера - Лонгпонга (4650 м), Таужун (4710 м), Дудх Покхара (4750 м). На березі останнього розкинулося селище Гокіо, де ми і заночуємо. Також нас сьогодні буде супроводжувати 6-а по висоті вершина світу Чо-Ойю і величезний льодовик Нгозумпа. Потрапивши сюди, розумієш всю велич гір і льодовиків, справжньої дикої природи.

 • День 8. Верхні озера Гокіо (4 980м) - радіально

  І ще 2 озера порадують нас сьогодні своїми краєвидами - Тонак Тшо (4 804 м) і Нгозумпа Тшо (4 980 м), а ввечері знову спустимося до селища Гокіо. Потрібно як слід відпочити, тому ми підемо вниз.

 • День 9. Сходження на Гокіо-Рі (5 330м), перехід в Драгнак (4 770м)

  Після хорошої адаптації, ми зійдемо на нашу першу Гімалайську вершину - Гокіо-Ру заввишки 5 330 м. У порівнянні з такими велетнями як Чо-Ойю, Еверест, ця вершина здається невеликою, але, як на мене, це хороший початок. На вершині відчуваєш себе інакше, вільною і щасливою людиною. А нас будуть тішити ще й прекрасні гори світу навколо.

 • День 10. Перевал Чо-Ла (5 367м), село Дзонгла (4 850м)

  Ви колись були на перевалах? Знаєте, що це таке? Ні? тоді ми це виправимо. Сьогодні на нас чекає неймовірний перевал Чо-Ла. Стежка полога, прямує вгору, а сам підйом займе близько 4-ох годин. Зазвичай, перевали проходяться з використаннями спеціального спорядження, але цей перевал ми зможемо пройти без цього. Добре відпочивши на перевалі, ми спустимося до села Дзонгла. Це крихітне село в ущелині, де не ловить навіть супутниковий зв'язок. Села тут маленькі, але затишні й справжні. Ми побачимо і відчуємо всю народність місцевого населення.

 • День 11. Перехід Лобуче (4 940м) - Горакшеп (5 170м)

  Ось, нарешті ми наблизилися до льодовика Кхумбу. Це дійсно неймовірне місце - льодовик, який стікає з самого Евересту. Можете тільки уявити, як тонни льоду століттями потроху рухаються вниз, зносячи на своєму шляху все. Цей льодовик є першою серйозною перешкодою на шляху у кожного охочого зійти або хоча б наблизитися до Сагарматхи. Далі нам потрібно пройти до села Лобуче, де нас чекає довгожданий відпочинок. Після обіду, ми продовжимо наш шлях до вершини Кала-Патхар. Дорогою нам відкриються краєвиди на "доньку Евереста" гору Пуморі. Це надзвичайно красива вершина, яка підкорила серця не одного альпініста. Постараємося ночувати в Піраміді - це за півтора кілометра, але зате там є відмінний гарячий душ, вай-фай і безкоштовний чай. Ходовий день короткий і легкий.

 • День 12. Сходження на Кала-Патхар (5645 м)

  Прокидаємося ще в повній темряві, приблизно о 3-4 ранку, щоб до світанку бути на вершині. Підйом абсолютно не складний, але дихати дуже важко. І дуже холодно. Найбільше мерзнуть кінцівки - руки та ноги, тому не забуваємо одягнути теплі шкарпетки та хороші рукавички. Ну і обов'язково шапку з пуховиком. Підйом займе близько 2-х годин і ми зустрінемо незабутній світанок з вершини висотою 5 645 м! Сонце осяє першими променями чорний пік Евересту, а ми всі будемо стояти, мерзнути, і милуватися неповторним видовищем, неспроможні відірвати очей. Крім Евересту насолоджуємося стінами Нупцзе і Пуморі, які набагато ближче, і від того здаються вищими.

 • День 13. Базовий табір Евересту (5 335м) - радіально

  І ось вона мета! Базовий табір Евересту чекає нас! Дорога від села до табору проходить по верхньому краю морени Кхумбу через льодовик Кхумбу трохи вниз. І ось, ми на місці. У базовому таборі є як люди, що вже піднялися на вершину і діляться своїми враженнями, так і альпіністи, які тільки готуються зійти. Атмосфера непередавана. Тут всі розуміють, що ми просто люди, і чи дасть вершина шанс піднятися, пройти маршрут до кінця залишається для всіх загадкою. Залишається тільки чекати і сподіватися на прихильність погоди. Але воно того варте, адже такі красоти видається подивитися тільки обраним, тим, хто не злякався і дійшов. Після обіду повертаємося в селище Горашеп на ночівлю.

 • День 14. Пангбоче – Тянгбоче (3 980м) – Намче Базар (3 440м)

  Продовжуємо наш стрімкий пуск. Основна частина трекінгу до Евересту позаду, але це не означає, що дорога не має чим здивувати. Сьогодні в Тянгбоче нас чекає один з найбільш високогірних монастирів у світі. А також тут є смачна кондитерська, де можна зупинитися на перекус. До кінця дня спустимося в Намче Базар, де і заночуємо.

 • День 15. Перехід в Лукла (2 820 м)

  Останній день в горах. І радісно на душі, але з іншого боку сумно, адже на зустріч йдуть юрби щасливих туристів, у яких попереду ще 2 тижні справжніх пригод, прекрасних світанків і заходів, справжніх, яскравих емоцій. Але нічого, Гімалаї порадували нас своїми пейзажами і красою гір і залишили у нас в пам'яті тільки незабутні емоції та, звичайно, неперевершені фотографії. Сьогодні ми повертаємося в аеропорт Лукла, щоб завтра вже повернутися в Катманду.

 • День 16. Резервний день у Луклі

  Резервний день на випадок негоди в аеропорту Лукла.

 • День 17. Переліт в Катманду

  Вилітаємо в Катманду, де заселяємося в готель і вивчаємо місцеві визначні пам'ятки. Варто перебрати речі і залишити все тепле в готелі, адже Читван - це справжні джунглі і там буде жарко. Відвідуємо головні визначні пам'ятки столиці Непалу - галасливого міста Катманду. Насамперед йдемо до ступи Сваямбунатх, вона ж Мавпячий храм. Годуємо макак, вивчаємо буддійські і індуїстські храми, милуємося найкращими краєвидами на Катманду і переїжджаємо в Пашупатинатх. Це один з найбільших у світі індуських храмових комплексів, в якому щоденно кремують близько 64 померлих. Після цього відвідаємо ступу Боднатх, світла енергія якої додасть нам сил і спокою. Увечері організуємо прощальну вечерю.

 • День 18. Закінчення треку. Виліт додому

  Сьогодні останній день треку. Відпочиваємо в Катманду. Сьогодні протягом дня можливий виліт додому.