Словаччина. Татранська Магістраль (9 днів)

Локація: Словаччина. Високі Татри

Складність: 5/10

Тривалість: Тривалість: 9 днів (8 ночей в гірських притулках)

Вартість: 360 EUR
Віза не потрібна! Громадянам України для в'їзду в Словаччину потрібен діючий біометричний закордонний паспорт
Ужгород, з/д вокзал 9:30
Ужгород, з/д вокзал 16:00
Ужгород - Попрадське Плесо 1500м - Велике Гінцове Плесо (рад) - г. Риси 2499м (рад) - Сліезкі будинок - Велицкего водоспад (рад) - Гребенок - Водоспади Студеного потоку (рад) - Славковський Штит 2452м (рад) - Скельнате Плесо - Татранська Ломниця - Ужгород
- Високі Татри - найвищий, чистий і мальовничий район Карпат
- Сходження на найвищу вершину Польщі - г. Риси з боку Словаччини
- Один з найкрасивіших трекінгових маршрутів з краєвидами величезних, загострених Штитів
- Сходження на Славковський Штит 2452м, панорамою з вершини якого можна милуватися вічно
- Відвідування найбільшого і найглибшого озера на словацькій території Татр - Велике Гінцове Плесо
- Проживання в затишних гірських притулках на маршруті
- Відсутність надмірно важкого рюкзака на вашій спині
- Неймовірна кількість смарагдових озер і водоспадів
- Проходження захопливих ділянок Via-ferrata
- Неперевершена традиційна словацька кухня
- Колоритна Татранська Ломниця і Гребенок
- Чудові вечори в душевній компанії
- Свіжість гір і прозоре, по-справжньому чисте гірське повітря
і звичайно ж, гарний настрій і відмінна компанія!
Татранська Магістраль - найвідоміша і найулюбленіша туристична дорога в Високих Татрах. Високі Татри - в першу чергу красиві та чисті гори, що здіймаються на понад 2,5 км. Тут знаходяться найвищі піки Польщі та Словаччини. Саме на найвищу точку Польщі - гору Риси (2499 м), а також словацький Славковський Штит (2452 м) ми з вами піднімемося в нашій подорожі. Попутно відвідаємо розсип мальовничих гірських озер і водоспадів, яких в цій місцевості чимало, зокрема Студений Потік. А ще Високі Татри дуже ... зручні! Так, саме зручні. Тут поєднуються чистота гір з комфортом подорожі. Адже на території Татранського національного парку, де ми з вами будемо знаходитися, заборонено не тільки ставити намети та розводити багаття, а навіть відходити з маркованих туристичних маршрутів. Скрізь панує чистота, і це звісно відображається і на тваринному світі, який тут дуже багатий! Наприклад, біля Батізовского Плеса багато диких лисичок. Де ж ми будемо жити, якщо не в наметах? В тому то й справа, що під час нашого туру ми проживаємо в затишних туристичних притулках. Як завжди, в наших подорожах, все включено - переїзди, проживання, харчування! На нас чекають круті підйоми та спуски, Рекомендуємо даний тур, тим хто хоче побачити Високі Татри уздовж всього гірського ланцюга! За рахунок радіальних виходів, ми встигнемо за короткий термін відвідати максимум пам'яток
- Трансфер Ужгород - Штребське Плесо і назад
- Проживання в хостелі (1 ніч в Татранській Ломниці)
- Проживання в гірських притулках по маршруту (7 ночей)
- Триразове харчування протягом всієї подорожі
- Відвідування національного парку
- Медична страховка
- Похідна аптечка
- Консультації з підготовки до походу
- Послуги інструктора-гіда
- Проїзд до старту в м. Ужгород і назад
- Сувеніри, відвідування кафе і ресторанів, інші кишенькові витрати
- День 1.Зустріч групи, Попрадське плесо
Зустріч групи о 13:00 на залізничному вокзалі Ужгорода. Перетинаємо кордон і їдемо на Штребське Плесо. Потім на нас чекають кілька годин неспішного переходу до Попрадському Плесу до смарагдового озера, яке розташоване в дивовижно красивому місці - в ущелині гір серед соснового лісу на висоті 1494 метри. Заселяємося в гірський притулок і відпочиваємо після переїзду.
- День 2. Гінцове Плесо
- День 3. Г. Риси, 2499м
Відіспавшись і відпочивши, залишаємо речі в притулку і вирушаємо до вершини Риси 2499м. Сьогодні на нас чекає проходження захопливої ділянки via-ferrata, а також Хата під Рисями, де можна насолодитися чашечкою кави зі штруделем - і ось ми на найвищій точці Польщі, від краси велетнів, що її оточують - Герлаховського і Ломніцького Штитів відбирає мову! Досить кумедно ходити Словаччиною і, не докладаючи особливих зусиль, зайти в Польщу.
- День 4. Батізовське Плесо, перехід в Сліезький будинок
Четвертий день походу буде дуже цікавим і не дасть вам скучити, нам необхідно зробити перехід до Сліезького дому. Першим чекпоінтом буде Батізовське Плесо, з якого відкривається захопливий краєвид Герлаховського Штита, а біля озера постійно з'являються лисички, чим роблять це місце особливим. Далі проходимо до Велицького Плеса і зупиняємося в нашому наступному гірському домі - Сліезькому будинку.
- День 5. Велицьке Плесо, перехід в Гребенок
- День 6. Водоспади Студеного Потоку
- День 7. Г. Славковський Штит, 2454 м
Ранній підйом - сьогодні ми повинні зійти на 2,5 кілометра, а точніше на одну з найвищих гір Високих Татр - Славковський Штит. Кілька годин підйому і нарешті вершина або те місце, де можна «літати у хмарах». Пейзажами навколо можна милуватися вічно. Ми зробили це! Після спуску - відзначаємо сходження Татранським чаєм.
- День 8. Скальнате Плесо, перехід в Татранську Ломницю.
Стежка веде нас до Скальнатого Плеса, з якого відкривається захопливий краєвид другої за висотою гори Словаччини - гострий і неприступний Ломницький Штит. Насолоджуємося чудесами природи навколо і потихеньку спускаємося в Татранську Ломницю, один з найбільших і найкрасивіших населених пунктів Високих Татр, останній чекпоінт Татранської магістралі. Увечері на нас чекають гарячий душ і затишне ліжко.
- День 9. Переїзд в Ужгород. Закінчення походу.